Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Z PASJI RODZI SIĘ profesjonalizm wiedza umiejętność

Masaże holistyczne wykonywane przez pasjonatów!

Holistyczne masaże Naszą markę stworzyliśmy z pasji holistyczną pracą z ciałem

Od wielu lat pogłębiamy wiedzę i praktykę związaną z masażami, zarówno będąc na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi jak i zagłębiając się w tradycyjne masaże holistyczne dalekiego wschodu.

Codzienna nauka i praca z ciałem poprzez masaże i warsztaty, organizację kursów w prowadzonym przez nas Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, a także jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem oraz Festiwalu Masażu, sprawia, że mamy możliwość wymiany doświadczeń i nieustannego pogłębiania naszej wiedzy od najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy.

Masujemy w trójmieście w gabinecie w Gdańsku.

Poznaj masaże które wykonujemy więcej o nas

Co nas wyróżnia? Z pasji rodzi się profesjonalizm...

Powyższe hasło jest nam bardzo bliskie. Jesteśmy pasjonatami holistycznej pracy z ciałem, interesujemy się świadomą pracą z ciałem od wielu lat i nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności z zakresu masaży.
Nasze podejście do masaży jest holistyczne i pracujemy na poziomach:

  • Ciała: pracując manualnymi technikami pracy z ciałem
  • Emocji: pomagamy pozbyć się emocjonalnych napięć zapisanych w ciele
  • Energii: wykorzystujemy energetyczne aspekty pracy z ciałem

Masaże terapeutyczne, lecznicze i relaksacyjne Poznaj masaże które wykonujemy

Masaż Głęboki Terapeutyczny

Masaż Głęboki Terapeutyczny

Uwalniający napięcia i korygujący postawę

Masaż z wykorzystaniem niebolesnych powolnych głębokich rozciągnięć. Idealny dla osób którzy chcą skorygować swoją postawę ciała, z problemami bólowymi i napięciami w ciele. Sesja masażu rozpoczyna się “czytaniem” ciała, czyli analizą postawy ciała, testami ruchowymi oraz sprawdzaniem napięć tkankowych celem przygotowania odpowiedniej indywidualnie dopasowanej terapii. Masaż wykonywany jest przedramionami, łokciami oraz dłońmi, bez olejów, z ewentualnym użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego, Masażu Poprzecznego, Terapii Punktów Spustowych. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi. Elementem masażu jest także praca z „punktami spustowymi” – punktami mocno napiętymi i bolesnymi.

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała i usunięcie napięć
Korektę postawy ciała
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h / 2h

Cena: 110zł /150zł / 200zł

Masaż Głęboki Relaksacyjny

Głęboki relaks i uwolnienie napięć

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem głębokich, przyjemnych i bardzo spokojnych rozciągających ruchów. Idealny dla osób przemęczonych ze wzmożonymi napięciami w ciele. Masaż z użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu lub masła shea, wykonywany jest przedramionami, łokciami i dłońmi. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, a także Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi.

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała
Uwolnienie napięć w ciele
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h / 2h

Cena: 110zł / 150zł / 200zł

Masaż Głęboki Relaksacyjny
Energetyczne Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe

Energetyczne Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe

Uwolnił emocje i traumy z ciała

W naszym ciele, w następstwie trudnych emocjonalnie sytuacji życiowych, gromadzą się napięcia i blokady, często powodujące przewlekły ból, na który zazwyczaj klasyczne terapie i masaże pomagają nietrwale. Masaż ten jest masażem powięziowym, pozwalającym na pozbycie się niepotrzebnych napięć i blokad emocjonalnych, a także traum zapisanych w ciele. W trakcie masażu kontaktujemy się z emocjami zapisanymi w pamięci komórkowej ciała i uwalniamy niesłużące już nam emocje.

Co zyskasz:
Udrożnienie kanałów energetycznych
Pozbędziesz się niepotrzebnych blokad i napięć
Głęboką podróż do własnego wnętrza i tłumionych emocji

Czas trwania: ok 1,5 / 2h

Cena: 150zł / 200zł

Nasi masażyści

Bartosz Zadurski

Bartosz Zadurski

Masażysta holistyczny i trener świadomej pracy z ciałem
Certyfikowany masażysta z uprawnieniami MEN, trener świadomej pracy z ciałem. Praktyk BARS Access Consciousness®. Od ponad 6 lat zajmuję się masażem i terapeutyczną pracą z ciałem. Prowadzę także warsztaty świadomej pracy z ciałem, tańce intuicyjne, Powięziową Jogę Yin oraz gram koncerty relaksacyjne. Od kilku lat medytuję, co w pracy z drugą osobą daje możliwości wyciszenia i pełnego skupienia się na osobie z którą pracuję. Jestem założycielem, dyrektorem i nauczycielem w Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango organizującym kursy i warsztaty masażu, a także największe wydarzenie dla masażystów w Polsce - Festiwal Masażu oraz jedyny w swoim rodzaju Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem.

Gabinet masażu Gdańsk

Gabinet czynny pn-pt 7-21, sb 7-17, wymagana wcześniejsza rezerwacja

Adres: ul. Piastowska 33A, Gdańsk Oliwa/Przymorze

Bartosz Zadurski: 507 503 222

Wyślij wiadomość. Wszystkie pola muszą być wypenione.

Polecamy nasze inne projekty: