Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Z PASJI RODZI SIĘ profesjonalizm wiedza umiejętność

Masaże holistyczne wykonywane przez pasjonatów!

Holistyczne masaże Naszą markę stworzyliśmy z pasji holistyczną pracą z ciałem

Od wielu lat pogłębiamy wiedzę i praktykę związaną z masażami, zarówno będąc na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi jak i zagłębiając się w tradycyjne masaże holistyczne dalekiego wschodu.

Codzienna nauka i praca z ciałem poprzez masaże i warsztaty, organizację kursów w prowadzonym przez nas Instytucie Holistycznej pracy z ciałem Zango, a także jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Świadomej pracy z ciałem oraz Festiwalu Masażu, sprawia, że mamy możliwość wymiany doświadczeń i nieustannego pogłębiania naszej wiedzy od najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy.

Masujemy w trójmieście w gabinecie w Gdańsku.

Poznaj masaże które wykonujemy więcej o nas

Co nas wyróżnia? Z pasji rodzi się profesjonalizm...

Powyższe hasło jest nam bardzo bliskie. Jesteśmy pasjonatami holistycznej pracy z ciałem, interesujemy się świadomą pracą z ciałem od wielu lat i nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności z zakresu masaży.
Nasze podejście do masaży jest holistyczne i pracujemy na poziomach:

  • Ciała: pracując manualnymi technikami pracy z ciałem
  • Emocji: pomagamy pozbyć się emocjonalnych napięć zapisanych w ciele
  • Energii: wykorzystujemy energetyczne aspekty pracy z ciałem

Masaże holistyczne Poznaj masaże które wykonujemy

Masaż Głęboki

Masaż Głęboki

Uwalniający napięcia i rozluźniający ciało

Głęboki masaż z wykorzystaniem mocnych ucisków, rozciągnięć i innych technik. Idealny dla osób preferujących intensywne masaże, z problemami bólowymi i napięciami w ciele, a także dla osób prowadzących aktywny tryb życia związany ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Masaż z użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu, wykonywany jest głównie przedramionami, łokciami oraz dłońmi. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego, MER, Masażu Poprzecznego i Terapii Punktów Spustowych. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko celem rozciągnięcia mięśnio-powięzi. Elementem masażu jest także praca z „punktami spustowymi” – miejscami mocno napiętymi.

Jest to masaż częściowy, partie ciała ustalane są na podstawie wywiadu i badania palpacyjnego.

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała
Uwolnienie napięć w ciele
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h

Cena: 110/150zł

Masaż wykonuje wyłącznie Bartosz Zadurski

Masaż relaksacyjny

Relaks dla ciała i odprężenie dla duszy

MASAŻ RELAKSACYJNY

Głębokie, powolne ruchy działają uspokajająco i antystresowo. Masaż relaksacyjny pozwala pozbyć się napięcia w całym ciele, przywraca prawidłowy rytm serca. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje niekorzystne efekty stresu. Wzmacnia chęć do życia i podnosi witalność. Wykonywany jest przy użyciu gorącego oleju oraz przy relaksującej muzyce.

Co zyskasz:
Głęboki relaks ciała i umysłu
Uwolnienie od napięć w ciele
Przywrócenie naturalnego rytmu serca

Czas trwania: ok 1,5h

Cena: 130zł

Masaż relaksacyjny
Sesja NST

Sesja NST

Neurostrukturalna Integracja

Metoda NST to technika neurostrukturalnej integracji i jest osteopatią tkanek miękkich opracowaną przez dr Michaela Nixona-Livy. To metoda uwalniania bólu, podnosi poziom energii i poprawia stan zdrowia. Integracja w NST oznacza usunięcie wszelkich neuro-mięśniowych kompensacji i napięć w celu przywrócenia harmonii w ciele. Sesja jest dopierana indywidualne do potrzeb po krótkiej konsultacji. Zabieg może być powtarzany wielokrotnie do osiągnięcia oczekiwanego – pełnego efektu. Jednak 85% pacjentów uzyskuje rozwiązanie swoim problemów w ciągu 1-5 sesji NST.

Co zyskasz:
Przywrócenie równowagi w ciele
Wyrównanie Wtórnego Mechanizmy Oddechowego
Integracja systemu nerwowo-mięśniowego

Czas trwania: ok 1h

Cena: 70zł

Masaż Lomi Lomi Nui

Poczuj ducha Aloha...

Hawajski rodzaj pracy z ciałem wykonywany głównie przedramionami, łączący pracę na poziomie fizycznym z harmonizowaniem pola energetycznego. Głęboko rozluźniający masaż całego ciała, pozwalający na pozbycie się skutków stresu, czy negatywnych emocji, zgromadzonych w ciele. Celem masażu jest powrót do naturalnego stanu harmonii i dobrego samopoczucia.

Co zyskasz:
Głęboki relaks ciała i umysłu
Uwolnienie napięć
Przywrócenie naturalnej harmonii pola energetycznego

Czas trwania: ok 1,5h / 2h

Cena: 170zł / 210zł

Masaż Lomi Lomi Nui
Masaż Dźwiękiem

Masaż Dźwiękiem

Masaż z użyciem mis dźwiękowych

Masaż przy użyciu certyfikowanych terapeutycznych mis dźwiękowych Peter Hess®. Masaż wykonywany w ubraniu, na macie, misy ułożone na ciele wprowadza się w wibracje za pomocą specjalnych pałek, a dźwięk i wibracja przechodzi przez ciało masując je i powodując głęboki relaks oraz spowolnienie fal mózgowych, bardzo często podczas tego masażu można usnąć, co jest pozytywnym oddziaływaniem głębokiego relaksu.

Różne części ciała emitują wibracje o różnych częstotliwościach, użycie mis terapeutycznych nastrojonych do wzorcowych częstotliwości pozwala na rozpoczęcie samouzdrawiającego procesu organizmu i dostrojenie naszego ciała do wzorcowych wibracji.

Do masażu dźwiękiem używamy certyfikowanych terapeutycznych mis dźwiękowych Peter Hess®.

Misy te charakteryzują się najwyższą jakością i są przebadane pod kątem jakości i częstotliwości dźwięku. Misy są wykonane ze stopu 12 metali i używa się wyłącznie czystych metali, a ich stosunek jest kontrolowany przez inżyniera metaloznawcę.

Co zyskasz:
Głęboki relaks
Spowolnienie fal mózgowych
Uruchomienie samoregulacyjnych czynności organizmu

Czas trwania: ok 1h

Cena: 100zł

Masaż Nuta Relaksu

Relaksujący masaż z wykorzystaniem dźwięków

To idealne lekarstwo na chandrę, stres i zmęczenie. Masaż głęboko relaksujący tylnej części ciała (stopy, nogi, plecy, głowa, ręce). Głębokie powolne ruchy dłoni i przedramion wprowadzają w odprężenie ciało, pozwalają pozbyć się napięć w ciele, a także uspokajają umysł i pomagają pozbyć się stresów. Odpowiednio dobrana relaksacyjna muzyka pomaga w spowolnieniu fal mózgowych co sprzyja stanu głębokiej relaksacji. Masaż zakończony jest masażem dźwiękiem misami terapeutycznymi Petera Hessa® oraz kojące dźwięki innych instrumentów relaksacyjnych – grane na żywo.

Co zyskasz:
Głęboki relaks
Wyciszenie umysłu
Odprężenie ciała

Czas trwania: ok 75 / 100 minut

Cena: 130 / 160 zł

Masaż Nuta Relaksu
Energetyczny Masaż Głowy – ACCESS BARS®

Energetyczny Masaż Głowy – ACCESS BARS®

Poczuj głęboki stan medytacji

Energetyczna sesja Bars® to delikatna akupresura głowy, głęboko relaksacyjny zabieg w którym poprzez delikatny dotyk 32 punktów na głowie następuje rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego w mózgu.

Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzacje wzorców zachowań, przekonań, osądów i ograniczeń w różnych aspektach życia (np. seksualność, kontrola, kreatywność, pieniądze, nastrój), które w nas funkcjonowały, a ograniczały nasze życie.

Dzięki sesji otwiera się miejsce na nowe, lepsze, pozwalając z lekkością dokonywać pozytywnych zmian.

Co zyskasz:
Głęboki relaks umysłu
Rozładowanie blokad i przekonań
Zwiększona obecność tu i teraz

Czas trwania: ok 1,5h

Cena: 150zł

Masaż Abhyanga

Indyjski masaż tradycyjny

Ajurwedyjski masaż, który pochodzi z Indii, to masaż całego ciała olejami ziołowymi.

Pomaga zachować młodość, wspomaga proces przemiany materii, poprawia wygląd skóry oraz korzystnie wpływa na samopoczucie. Jest jednym z podstawowych zabiegów stosowanych w ajurwedzie.

Abhyanga w dosłownym tłumaczeniu oznacza „kąpiel olejową”. Jest to masażu całego ciała z wykorzystaniem dużej ilości olejku zawierającą zarówno relaksujący masaż głowy, twarzy, dłoni i stóp, jak również masaż przedniej i tylnej części ciała.

Ma na celu pobudzenie i zrównoważenie energii w całym organizmie na wszystkich trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym.

Co zyskasz:
Zwiększoną energię witalną
Przywrócenie naturalnej harmonii ciała
Poprawę krążenia i ujędrnienie mięśni

Czas trwania: ok 1h

Cena: 130zł

Masaż wykonuje Bartosz Zadurski

Masaż Abhyanga
Masaż Zen

Masaż Zen

Masaż z Japońskich klasztorów Zen

Masaż łączący w sobie tradycyjną technikę masaży stosowanych w japońskich klasztorach zen oraz elementy masażu Shiatsu. Nad jego udoskonaleniem pracowało wielu mistrzów akupunktury. Mnisi stosowali go przed każdą zmianą pory roku, aby mieć dużo energii i dobre zdrowie. W dawnej Japonii został ulepszony poprzez dodanie techniki Shiatsu, polegającej na uciskaniu punktów bez użycia igieł. Niektóre elementy tego masażu są stosowane w japońskich szpitalach do dziś.

Masaż jest wykonywany na sucho, na macie do masażu, w ubraniu.

Co zyskasz:
Regulacja systemu mięśniowego, wiązadeł, ścięgien
Regulacja systemu pokarmowego i krwionośnego
Równoważenie systemu nerwowego

Czas trwania: ok 1h

Cena: 100zł

Masaż wykonuje wyłącznie Bartosz Zadurski

Masaż Rozbrajający

Głęboka praca z emocjami

W naszym ciele, w następstwie trudnych emocjonalnie sytuacji życiowych, gromadzą się napięcia i blokady. Masaż rozbrajający jest rodzajem akupresury (mocne uciski napiętych miejsc w ciele), pozwalającym na pozbycie się niepotrzebnych napięć i blokad. W trakcie masażu kontaktujemy się emocjami zapisanymi w pamięci komórkowej ciała i uwalniamy niesłużące już nam emocje.

Co zyskasz:
Udrożnienie kanałów energetycznych
Pozbędziesz się niepotrzebnych blokad i napięć
Głęboką podróż do własnego wnętrza i tłumionych emocji

Czas trwania: ok 1-1,5h

Cena: 100zł

Masaż wykonuje Bartosz Zadurski

Masaż Rozbrajający
Masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga

Podwójny masaż wykonywany w jednym gabinecie

To oferta jednoczesnego masażu dwóch osób w jednym gabinecie. Możecie wybrać dowolne masaże z oferty.

Idealna oferta wspólnego relaksu dla:
Par
Przyjaciół
Znajomych

Cena masażu dla dwojga to ceny dwóch pojedynczych wybranych masaży.

Masaż Yin-Yang

Masaż na cztery ręce

To niezwykły głęboko relaksacyjny masaż olejowy, gdyż wykonywany na cztery ręce czyli przez parę masażystów.
Poczuj różnicę w dotyku aż czterech rąk, to podwójna dawka dotyku dla Twojego ciała i zwiększone odczuwalnie bodźców dotyku. Masaż to równowaga męskiej i żeńskiej energii.

Co zyskasz:
Głęboki relaks
Zwiększoną odczuwalność bodźców dotyku
Równoważenie męskiej i żeńskiej energii

Czas trwania: ok 1,5h

Cena: 300zł

Masaż Yin-Yang

Polecamy nasze inne projekty:

Nasi masażyści

Bartosz Zadurski

Bartosz Zadurski

Masażysta holistyczny i trener świadomej pracy z ciałem
Certyfikowany masażysta z uprawnieniami MEN, trener świadomej pracy z ciałem. Praktyk BARS Access Consciousness®. Od ponad 6 lat zajmuję się masażem i terapeutyczną pracą z ciałem. Prowadzę także warsztaty odblokowujące ciało, tańce intuicyjne, Powięziową Jogę Jin oraz gram koncerty relaksacyjne. Jestem założycielem, dyrektorem i nauczycielem w Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem organizującym kursy i warsztaty masażu, a także największe wydarzenie dla masażystów w Polsce - Festiwal Masażu oraz jedyny w swoim rodzaju Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem.
Anna Swajda

Anna Swajda

Masażystka holistyczna
Masażami zajmuję się od 6 lat, ukończyłam studia na kierunku Fizjoterapia w WSZ, a także Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją Wellness i SPA na AWFiS w Gdańsku, dzięki temu nauczyłam się wiele o ludzkim ciele, a także o tym jak pomagać w schorzeniach bólowych czy usprawnianiu ludzkich ciał. Poza pracą zawodową praktykuję medytacje, która pozwala mi wyciszyć umysł, co przekłada się na moją pracę i oferowanie poprzez masaż wyciszenia i relaksu.

OFERTA PROMOCYJNA

W lutym zapraszamy na Masaż Nuta Relaksu (75min) w cenie promocyjnej 99zł, zamiast 130zł!

Skontaktuj się z nami

Gabinet czynny pn-pt 8-21, sb 8-16, wymagana wcześniejsza rezerwacja

Adres: ul. Piastowska 33A, Gdańsk Oliwa/Przymorze

Bartosz Zadurski: 507 503 222 (urlop do 6 marca)

Anna Swajda: 604 590 528

Wyślij wiadomość. Wszystkie pola muszą być wypenione.