Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Z PASJI RODZI SIĘ profesjonalizm wiedza umiejętność

Masaże holistyczne wykonywane przez pasjonatów!

Holistyczne masaże Naszą markę stworzyliśmy z pasji holistyczną pracą z ciałem

Od wielu lat pogłębiamy wiedzę i praktykę związaną z masażami, zarówno będąc na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi jak i zagłębiając się w tradycyjne masaże holistyczne dalekiego wschodu.

Codzienna nauka i praca z ciałem poprzez masaże i warsztaty, organizację kursów w prowadzonym przez nas Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, a także jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem oraz Festiwalu Masażu, sprawia, że mamy możliwość wymiany doświadczeń i nieustannego pogłębiania naszej wiedzy od najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy.

Masujemy w trójmieście w gabinecie w Gdańsku.

Poznaj masaże które wykonujemy więcej o nas

Co nas wyróżnia? Z pasji rodzi się profesjonalizm...

Powyższe hasło jest nam bardzo bliskie. Jesteśmy pasjonatami holistycznej pracy z ciałem, interesujemy się świadomą pracą z ciałem od wielu lat i nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności z zakresu masaży.
Nasze podejście do masaży jest holistyczne i pracujemy na poziomach:

  • Ciała: pracując manualnymi technikami pracy z ciałem
  • Emocji: pomagamy pozbyć się emocjonalnych napięć zapisanych w ciele
  • Energii: wykorzystujemy energetyczne aspekty pracy z ciałem

Masaże holistyczne Poznaj masaże które wykonujemy

Masaż Głęboki Terapeutyczny

Masaż Głęboki Terapeutyczny

Uwalniający napięcia i korygujący postawę

Masaż z wykorzystaniem niebolesnych powolnych głębokich rozciągnięć. Idealny dla osób którzy chcą skorygować swoją postawę ciała, z problemami bólowymi i napięciami w ciele. Sesja masażu rozpoczyna się “czytaniem” ciała, czyli analizą postawy ciała, testami ruchowymi oraz sprawdzaniem napięć tkankowych celem przygotowania odpowiedniej indywidualnie dopasowanej terapii. Masaż wykonywany jest przedramionami, łokciami oraz dłońmi, bez olejów, z ewentualnym użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego, Masażu Poprzecznego, Terapii Punktów Spustowych. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi. Elementem masażu jest także praca z „punktami spustowymi” – punktami mocno napiętymi i bolesnymi.

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała i usunięcie napięć
Korektę postawy ciała
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h / 2h

Cena: 110zł /150zł / 200zł

Masaż Głęboki Relaksacyjny

Głęboki relaks i uwolnienie napięć

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem głębokich, przyjemnych i bardzo spokojnych rozciągających ruchów. Idealny dla osób przemęczonych ze wzmożonymi napięciami w ciele. Masaż z użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu lub masła shea, wykonywany jest przedramionami, łokciami i dłońmi. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, a także Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi.

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała
Uwolnienie napięć w ciele
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h / 2h

Cena: 110zł / 150zł / 200zł

Masaż Głęboki Relaksacyjny
Sesja NST

Sesja NST

Neurostrukturalna Integracja

Metoda NST to technika neurostrukturalnej integracji i jest osteopatią tkanek miękkich opracowaną przez dr Michaela Nixona-Livy. To metoda uwalniania bólu, podnosi poziom energii i poprawia stan zdrowia. Integracja w NST oznacza usunięcie wszelkich neuro-mięśniowych kompensacji i napięć w celu przywrócenia harmonii w ciele. Sesja jest dopierana indywidualne do potrzeb po krótkiej konsultacji. Zabieg może być powtarzany wielokrotnie do osiągnięcia oczekiwanego – pełnego efektu. Jednak 85% pacjentów uzyskuje rozwiązanie swoim problemów w ciągu 1-5 sesji NST.

Co zyskasz:
Przywrócenie równowagi w ciele
Wyrównanie Wtórnego Mechanizmy Oddechowego
Integracja systemu nerwowo-mięśniowego

Czas trwania: ok 1h

Cena: 70zł

Energetyczne Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe

Uwolnił emocje i traumy z ciała

W naszym ciele, w następstwie trudnych emocjonalnie sytuacji życiowych, gromadzą się napięcia i blokady, często powodujące przewlekły ból, na który zazwyczaj klasyczne terapie i masaże pomagają nietrwale. Masaż ten jest masażem powięziowym, pozwalającym na pozbycie się niepotrzebnych napięć i blokad emocjonalnych, a także traum zapisanych w ciele. W trakcie masażu kontaktujemy się z emocjami zapisanymi w pamięci komórkowej ciała i uwalniamy niesłużące już nam emocje.

Co zyskasz:
Udrożnienie kanałów energetycznych
Pozbędziesz się niepotrzebnych blokad i napięć
Głęboką podróż do własnego wnętrza i tłumionych emocji

Czas trwania: ok 1,5 / 2h

Cena: 150zł / 200zł

Energetyczne Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe
Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Relaks dla ciała i odprężenie dla duszy

MASAŻ RELAKSACYJNY

Głębokie, powolne ruchy działają uspokajająco i antystresowo. Masaż relaksacyjny pozwala pozbyć się napięcia w całym ciele, przywraca prawidłowy rytm serca. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje niekorzystne efekty stresu. Wzmacnia chęć do życia i podnosi witalność. Wykonywany jest przy użyciu gorącego oleju oraz przy relaksującej muzyce.

Co zyskasz:
Głęboki relaks ciała i umysłu
Uwolnienie od napięć w ciele
Przywrócenie naturalnego rytmu serca

Czas trwania: ok 1,5h

Cena: 130zł

Masaż dla dwojga

Podwójny masaż wykonywany w jednym gabinecie

To oferta jednoczesnego masażu dwóch osób w jednym gabinecie. Możecie wybrać dowolne masaże z oferty.

Idealna oferta wspólnego relaksu dla:
Par
Przyjaciół
Znajomych

Cena masażu dla dwojga to ceny dwóch pojedynczych wybranych masaży.

Masaż dla dwojga

Nasi masażyści

Bartosz Zadurski

Bartosz Zadurski

Masażysta holistyczny i trener świadomej pracy z ciałem
Certyfikowany masażysta z uprawnieniami MEN, trener świadomej pracy z ciałem. Praktyk BARS Access Consciousness®. Od ponad 6 lat zajmuję się masażem i terapeutyczną pracą z ciałem. Prowadzę także warsztaty świadomej pracy z ciałem, tańce intuicyjne, Powięziową Jogę Yin oraz gram koncerty relaksacyjne. Od kilku lat medytuję, co w pracy z drugą osobą daje możliwości wyciszenia i pełnego skupienia się na osobie z którą pracuję. Jestem założycielem, dyrektorem i nauczycielem w Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem organizującym kursy i warsztaty masażu, a także największe wydarzenie dla masażystów w Polsce - Festiwal Masażu oraz jedyny w swoim rodzaju Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem.
Anna Swajda

Anna Swajda

Masażystka holistyczna
Masażami zajmuję się od sześciu lat. Ukończyłam studia na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Zarządzania, a także Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z tytułem magister SPA&Wellness. Dzięki temu nauczyłam się wiele o ludzkim ciele, a także o tym jak pomagać w schorzeniach bólowych czy usprawnianiu ludzkich ciał. Poza pracą zawodową praktykuję medytacje, która pozwala mi wyciszyć umysł, co przekłada się na moją pracę i oferowanie poprzez masaż wyciszenia i relaksu.

III Urodziny Holistic Massage

Śledź nas na facebooku i bierz udział w konkursach i promocjach

Skontaktuj się z nami

Gabinet czynny pn-pt 7-21, sb 7-16, wymagana wcześniejsza rezerwacja

Adres: ul. Piastowska 33A, Gdańsk Oliwa/Przymorze

Anna Swajda: 604 590 528

Bartosz Zadurski: 507 503 222

Wyślij wiadomość. Wszystkie pola muszą być wypenione.

Polecamy nasze inne projekty: