Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże

MASAŻ GŁĘBOKI TERAPEUTYCZNY

Masaż z wykorzystaniem niebolesnych powolnych głębokich rozciągnięć. Idealny dla osób którzy chcą skorygować swoją postawę ciała, z problemami bólowymi i napięciami w ciele. Sesja masażu rozpoczyna się “czytaniem” ciała, czyli analizą postawy ciała, testami ruchowymi oraz sprawdzaniem napięć tkankowych celem przygotowania odpowiedniej indywidualnie dopasowanej terapii. Masaż wykonywany jest przedramionami, łokciami oraz dłońmi, bez olejów, z ewentualnym użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego, Masażu Poprzecznego, Terapii Punktów Spustowych. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi. Elementem masażu jest także praca z „punktami spustowymi” – punktami mocno napiętymi i bolesnymi.

Wskazania i przeciwwskazania

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała i usunięcie napięć
Korektę postawy ciała
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h

Cena: 110zł /150zł

MASAŻ GŁĘBOKI RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem głębokich, przyjemnych i bardzo spokojnych rozciągających ruchów. Idealny dla osób przemęczonych ze wzmożonymi napięciami w ciele. Masaż z użyciem niewielkiej ilości naturalnego wosku do masażu lub masła shea, wykonywany jest przedramionami i dłońmi. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich, a także Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu głębokiego relaksu i rozciągnięcia mięśnio-powięzi.

Wskazania i przeciwwskazania
> Więcej o masażu relaksacyjnym

Co zyskasz:
Głęboką relaksacje
Uwolnienie napięć w ciele
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h

Cena: 110zł / 150zł

ENERGETYCZNE ROZLUŹNIANIE MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWE

W naszym ciele, w następstwie trudnych emocjonalnie sytuacji życiowych, gromadzą się napięcia i blokady, często powodujące przewlekły ból, na który zazwyczaj klasyczne terapie i masaże pomagają nietrwale. Masaż ten jest masażem powięziowym, pozwalającym na pozbycie się niepotrzebnych napięć i blokad emocjonalnych, a także traum zapisanych w ciele. W trakcie masażu kontaktujemy się z emocjami zapisanymi w pamięci komórkowej ciała i uwalniamy niesłużące już nam emocje.

Co zyskasz:
Udrożnienie kanałów energetycznych
Pozbędziesz się niepotrzebnych blokad i napięć
Głęboką podróż do własnego wnętrza i tłumionych emocji

Czas trwania: ok 1,5 / 2h

Cena: 150zł / 200zł

 

Jeśli nie wiesz na jaki masaż się zdecydować, przeczytaj Poradnik jaki masaż wybrać?

Wykonujemy masaże lecznicze w jednostkach chorobowych.
Sprawdź czym się różni masaż klasyczny od masażu powięziowego (Głebokiego).
Zadzwoń i umów się teraz na masaż w Gdańsku: 507 503 222