Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

O nas

Naszą markę stworzyliśmy z pasji holistyczną pracą z ciałem. Od wielu lat pogłębiamy wiedzę i praktykę związaną z masażami.

Codzienna nauka i praca z ciałem poprzez masaże i warsztaty, organizację kursów w prowadzonym przez nas Instytucie Holistycznej pracy z ciałem Zango, a także jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem oraz Festiwalu Masażu, sprawia, że mamy możliwość wymiany doświadczeń i nieustannego pogłębiania naszej wiedzy od najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy.

Przeczytaj także: Jak pracujemy?

Bartosz ZadurskiBARTOSZ ZADURSKI

Certyfikowany masażysta z uprawnieniami MEN, trener świadomej pracy z ciałem.

Od ponad 6 lat zajmuję się masażem i terapeutyczną pracą z ciałem. Prowadzę także warsztaty pracy z ciałem, tańce intuicyjne, Powięziową Jogę Yin oraz gram koncerty relaksacyjne.

W 2011 roku skończyłem kurs masażu I stopnia o profilu rozszerzonym prowadzony przez Magdalenę Jokiel. Od tego czasu odbyłem m.in. Kurs MER (Mięśniowo-Powięziowe Rozluźnianie Energetyczne) u boku byłego masażysty Osho i współtwórcy Osho Rebalancing - Satyarthi Peloquin (USA), warsztaty Masażu Tkanek Głębokich ("Deep Tissue Massage", "Fluid Body Massage", "Balancing The Pelvis") „ojca” tej metody Arta Riggsa (USA) oraz dwukrotnie u dr Marcina Wytrążka, Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego u Carol Manheim (USA), warsztaty Taśm Anatomicznych (Anatomy Trains) oraz Tensegracji Kręgosłupa u Wojciecha Cackowskiego, warsztaty masażu Zen prowadzone przez mnicha Hosho (Józefa Grobarczyka), masażu Ajurwedyskiego „Abhyanga” prowadzone przez dr. M.S. Giriraj (w Indiach), Access Bars® u Magdaleny Żesławskiej, Dotyk Motyla dr Evy Reich u Marty Targońskiej, Terapii Punktów Spustowych u dr Marcina Wytrążka, a także kurs Metody Neurostrukturalnej Integracji NST oraz kilkadziesiąt innych. Odbywałem także wiele indywidualnych sesji dokształcających.

Do masażu podchodzę holistycznie, pracując z całym systemem. Uważam, że masaż jest formą terapii nie tylko fizycznej, ale także duchowej, gdyż co potwierdza nauka emocje i traumy zapamiętują się w ciele, powodując bloki mięśniowo-powięziowe, dlatego Głęboka (niebolesna) praca z ciałem po za pozbyciem się bólów i napięć, często przynosi zmiany emocjonalne i lepsze samopoczucie.

Od kilku lat praktykuję medytację, która ma także wpływ na moją pracę, dając wyciszenie, uważność i skupienie na osobie z którą pracuję.

Jestem założycielem, dyrektorem i nauczycielem w Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, który organizuje m.in. Festiwalu Masażu – największe wydarzenie masażowe w Polsce, a także jedyny swoim rodzaju Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem oraz kursy i warsztaty masażu.

Masaże które wykonuje:
– Masaż Głęboki Terapeutyczny
– Masaż Głęboki Relaksacyjny
–  Energetyczne Rozluźnianie Mięśniowo-Powięziowe

 

Lista odbytych szkoleń: certyfikaty