O nas

Bartosz Zadurski

Założyciel marki Holistic Massage

Zajmuje się terapią powięziową, Terapeuta Integracji Strukturalnej, certyfikowany provider TRE®, instruktor oddechu metodą Butejki, Praktyk IFS, trener świadomej pracy z ciałem. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia, organizator Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem, Konferencji terapii Powięziowych oraz Festiwalu Masażu i Terapii Manualnych.

Więcej na Zadurski.com

Bartosz Zadurski

Ola

Certyfikowana masażystka

Jestem masażystką specjalizującą się w pracy powięziowej. Z chęcią i uwagą pomogę ci zredukować ból i napięcia w ciele. Ukończyłam kurs Masażu Tkanek Głębokich oraz relaksacyjnego masażu powięziowego.

Ostatni czas przeznaczam na szkolenia z zakresu Anatomy Trains, które dają mi skuteczne narzędzia do terapii powięziowej. Dzięki temu zwracam uwagę na Twoją postawę, dysbalans w ciele oraz patrzę na ciało w przestrzeni i w ruchu.

Moja praca to zdecydowanie moja pasja. Staram się, aby każdy wychodził usatysfakcjonowany wykonaną usługą oraz czuł się wysłuchany i zaopiekowany.

 
Wizytę masażu zarezerwujesz online: >link<

Aleksandra

Masażystka Kobido

Jestem certyfikowaną masażystką twarzy Kobido – Japońskiego Liftingu Twarzy. Moja praca z ciałem trwa od wielu lat, a zaczęła się od wzrastającej potrzeby spokoju, równowagi ciała i ducha w świecie pełnym bodźców. Praktykowałam różne metody, od jogi (sivanandy, radża i yin) po ćwiczenia oddechowe, TRE, Tao yin, medytację. Zaczęłam interesować się refleksologią, z której korzystałam podczas różnych dolegliwości i przekonałam się, że dotyk po prostu działa.

W międzyczasie zainteresowałam się także pielęgnacją cery, kiedy zauważyłam, że stosowane wówczas przeze mnie metody tylko pogarszają stan skóry. Zaczęłam czytać o kosmetykach naturalnych, składnikach, jak dobierać metody pielęgnacji do mojego typu cery i jak wsłuchiwać się w potrzeby mojej skóry. To właśnie zaczęło przynosić rezultaty. W późniejszym czasie wzięłam udział w warsztatach face jogi, której krótkie ćwiczenia dołączyłam do mojego rytuału pielęgnacyjnego i zauważyłam naprawdę niesamowite efekty. To zaprowadziło mnie na ścieżkę Masażu Kobido.

Aktualnie w mojej pracy lubię dzielić się z ludźmi zgromadzonymi informacjami i doświadczeniami m.in. na temat pielęgnacji, a także wskazówkami na temat automasażu. Jednocześnie zawsze zachęcam do czerpania ze swojej intuicji i wsłuchiwania się w swoje potrzeby oraz potrzeby swojej skóry. Podchodzę do każdego klienta indywidualnie i dokładam starań, aby każda sesja była wyjątkowa.

Zapraszam do doświadczania 🙂

Wizytę masażu zarezerwujesz online: >link<

Angelika

Certyfikowana masażystka, terapeutka i konsultantka Ajurwedy

Idąc za głosem serca kilka lat temu zostałam nauczycielką jogi oraz terapeutką i konsultantką Ajurwedy. Na co dzień przekazuję innym zdobytą wiedzę i dzielę się sposobami na zdrowe życie w harmonii. Głęboko wierzę w to, że masaże są doznaniem nie tylko fizycznym, ale przede wszystkim ukojeniem na poziomie energetycznym i emocjonalnym.

Szczególnie masaże ajurwedyjskie mają na celu zrównoważenie energii płynącej w ciele człowieka i to jest zawsze dla mnie głównym celem masażu.

 
Wizytę masażu zarezerwujesz online: >link<

Agata

Certyfikowana masażystka

W pracy z człowiekiem najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo, komfort i obecność. Kiedy masuję słucham Twojego oddechu, odpowiadam na ruch i bezruch Twoich tkanek i towarzyszę Ci w doświadczaniu masażu. 
 
Ukończyłam wiele kursów i warsztatów skupionych na pracy ze świadomym ruchem i dotykiem. Mam też tytuł zawodowy technika masażysty. Korzystam z technik powięziowych, masażu tkanek głębokich, masażu klasycznego, a także orientalnych – hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui oraz współczesnego masażu tajskiego. Szczególne miejsce w moim sercu mają dwa ostatnie, ponieważ wciąż uczą mnie cierpliwości, łagodności i poszerzają perspektywę.
Wizytę masażu zarezerwujesz online: >link<