Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Z PASJI RODZI SIĘ profesjonalizm wiedza umiejętność

Masaże holistyczne wykonywane przez pasjonatów!

Holistyczne masaże Naszą markę stworzyliśmy z pasji holistyczną pracą z ciałem

Od wielu lat pogłębiamy wiedzę i praktykę związaną z masażami, zarówno będąc na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi jak i zagłębiając wiedzę z zakresu tradycyjnej medycyny dalekiego wschodu.

Codzienna nauka i praca z ciałem poprzez masaże i warsztaty, organizację kursów w prowadzonym przez nas Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, a także jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem oraz Festiwalu Masażu, sprawia, że mamy możliwość wymiany doświadczeń i nieustannego pogłębiania naszej wiedzy od najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy.

Masujemy w trójmieście w gabinecie w Gdańsku.

Poznaj masaże które wykonujemy więcej o nas

Co nas wyróżnia? Z pasji rodzi się profesjonalizm...

Powyższe hasło jest nam bardzo bliskie. Jesteśmy pasjonatami holistycznej pracy z ciałem, interesujemy się świadomą pracą z ciałem od wielu lat i nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności z zakresu masaży.
Nasze podejście do masaży jest holistyczne i pracujemy na poziomach:

  • Ciała: pracując manualnymi technikami pracy z ciałem
  • Emocji: pomagamy pozbyć się emocjonalnych napięć zapisanych w ciele
  • Energii: wykorzystujemy energetyczne aspekty pracy z ciałem

Masaże terapeutyczne, lecznicze i relaksacyjne Poznaj masaże które wykonujemy

Strukturalna praca z ciałem

Strukturalna praca z ciałem

Poczuj się lepiej we własnym ciele

Sesja przypominająca masaż powięziowy (ruchy są powolne, nie używa się żadnych środków poślizgowych). Terapeuta używa dłoni, palców, przedramion, łokci. Sesja rozpoczyna się “czytaniem” ciała, czyli analizą postawy ciała, testami ruchowymi oraz sprawdzaniem napięć tkankowych celem przygotowania odpowiedniej indywidualnie dopasowanej terapii wykonywanej w cyklu 3 lub 10 spotkań w odstępach 1-2 tygodniowych. Ze względu na całościowe podejście do struktury ciała, zmiany są bardzo trwałe, ciało funkcjonuje na wyższym i efektywniejszym poziomie funkcjonalnym co powoduje zmniejszoną ilość napięć, a także wpływ na pozytywne samopoczucie.

Wskazania i przeciwwskazania

Co zyskasz:
Korektę postawy ciała
Lepsze poczucie we własnym ciele
Rozluźnienie ciała i usunięcie napięć

Czas trwania: ok 75 minut

Cena: 200zł

Sesje wykonuje: Bartosz Zadurski

Masaż Powięziowy Terapeutyczny

Uwalniający napięcia i ból

Masaż z wykorzystaniem niebolesnych powolnych głębokich rozciągnięć. Idealny dla osób z problemami bólowymi i napięciami w ciele. Sesja masażu rozpoczyna się “czytaniem” ciała, czyli analizą postawy ciała, testami ruchowymi oraz sprawdzaniem napięć tkankowych celem przygotowania odpowiedniej indywidualnie dopasowanej terapii. Masaż wykonywany jest palcami, dłońmi, przedramionami, łokciami bez użycia olejów/balsamów. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Integracji Strukturalnej, Masażu Tkanek Głębokich, Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego, Terapii Punktów Spustowych. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi.

Wskazania i przeciwwskazania

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała i usunięcie napięć
Pozbycie się bólów
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 75 minut

Cena: 200zł

Masaż wykonuje: Bartosz Zadurski

Masaż Powięziowy Terapeutyczny
Masaż Powięziowy Relaksacyjny

Masaż Powięziowy Relaksacyjny

Głęboki relaks i uwolnienie napięć

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem głębokich, przyjemnych i bardzo spokojnych rozciągających ruchów. Idealny dla osób przemęczonych ze wzmożonymi napięciami w ciele. Masaż wykonywany jest dłońmi i przedramionami. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Masażu Tkanek Głębokich oraz Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu głębokiego relaksu i rozciągnięcia mięśnio-powięzi.

Wskazania i przeciwwskazania
Więcej o masażu relaksacyjnym

Co zyskasz:
Rozluźnienie ciała
Uwolnienie napięć w ciele
Rozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h

Cena: 100zł / 140zł

Sesje wykonuje: Marlena Rutkowska

Nasi masażyści

Bartosz Zadurski

Bartosz Zadurski

Terapeuta strukturalnej pracy z ciałem i masażysta powięziowy
Certyfikowany masażysta z uprawnieniami MEN, nauczyciel masażu i automasażu powięziowego i trener świadomej pracy z ciałem. Od ponad 7 lat zajmuję się masażem i terapeutyczną pracą z ciałem. Prowadzę także warsztaty masażu i automasażu, świadomej pracy z ciałem. Od kilku lat medytuję, co w pracy z drugą osobą daje możliwości wyciszenia i pełnego skupienia się na osobie z którą pracuję. Jestem założycielem, dyrektorem i nauczycielem w Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango organizującym kursy, warsztaty i konferencje dla fizjoterapeutów i masażystów, a także jedyny w swoim rodzaju Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem. Sesje które wykonuje: Sesje Strukturalnej Pracy z Ciałem oraz Masaż Powięziowy Terapeutyczny
Marlena Rutkowska

Marlena Rutkowska

Certyfikowana masażystka
Jestem certyfikowaną masażystką. Ukończyłam kurs masażu I i II stopnia oraz relaksacyjny kurs masażu powięziowego. Dodatkowo wciąż jestem na drodze aktywnego rozwoju w mojej dziedzinie. Życie człowieka przepełnione jest stresem i ciągłym biegiem. W obecnych czasach ludziom trudno jest zrównoważyć wymagania, które stawia praca, społeczeństwo jak i rodzina, z potrzebą znalezienia czasu na swój odpoczynek i relaksacje. Napięcia w ciele mogą powodować wiele dyskomfortu a nawet bólu. W swoim masażu staram się skupić na wyciszeniu i relaksacji klienta, skupiając się na tym by odpuściły jego wewnętrzne spięcia. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, starając się dotrzeć do korzeni problemu w ciele i rozwiązać go. Sesje które wykonuje: Masaż Powięziowy Relaksacyjny

Gabinet masażu Gdańsk

Gabinet czynny pn-pt 8-20, sb 8-16, wymagana wcześniejsza rezerwacja

Adres: ul. Piastowska 33A, Gdańsk Oliwa/Przymorze Małe

Telefon: 507 503 222

Wyślij wiadomość. Wszystkie pola muszą być wypenione.

Polecamy nasze inne projekty: