Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże

STRUKTURALNA PRACA Z CIAŁEM

Sesja przypominająca masaż powięziowy (ruchy są powolne, nie używa się żadnych środków poślizgowych). Terapeuta używa dłoni, palców, przedramion, łokci. Sesja rozpoczyna się “czytaniem” ciała, czyli analizą postawy ciała, testami ruchowymi oraz sprawdzaniem napięć tkankowych celem przygotowania odpowiedniej indywidualnie dopasowanej terapii wykonywanej w cyklu 3 lub 10 spotkań w odstępach 1-2 tygodniowych. Ze względu na całościowe podejście do struktury ciała, zmiany są bardzo trwałe, ciało funkcjonuje na wyższym i efektywniejszym poziomie funkcjonalnym co powoduje zmniejszoną ilość napięć, a także wpływ na pozytywne samopoczucie.

Wskazania i przeciwwskazania

Co zyskasz:Korektę postawy ciałaLepsze poczucie we własnym cieleRozluźnienie ciała i usunięcie napięć

Czas trwania: ok 75 minut

Cena: 200zł

Sesje wykonuje: Bartosz Zadurski

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem głębokich, przyjemnych i bardzo spokojnych rozciągających ruchów. Idealny dla osób przemęczonych ze wzmożonymi napięciami w ciele. Masaż wykonywany jest dłońmi i przedramionami. Ruchy wykonywane są powoli w celu głębokiego relaksu i rozciągnięcia mięśnio-powięzi.

Wskazania i przeciwwskazania> Więcej o masażu relaksacyjnym

Co zyskasz:Głęboką relaksacjeUwolnienie napięć w cieleRozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 1h / 1,5h

Cena: 100zł / 140zł

Masaż wykonuje: Marlena Rutkowska

MASAŻ POWIĘZIOWY TERAPEUTYCZNY

Masaż z wykorzystaniem niebolesnych powolnych głębokich rozciągnięć. Idealny dla osób z problemami bólowymi i napięciami w ciele. Sesja masażu rozpoczyna się “czytaniem” ciała, czyli analizą postawy ciała, testami ruchowymi oraz sprawdzaniem napięć tkankowych celem przygotowania odpowiedniej indywidualnie dopasowanej terapii. Masaż wykonywany jest palcami, dłońmi, przedramionami, łokciami bez użycia olejów/balsamów. W tym masażu wykorzystywane są m.in. techniki Integracji Strukturalnej, Masażu Tkanek Głębokich, Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego, Terapii Punktów Spustowych. Ruchy wykonywane są powoli i głęboko w celu rozciągnięcia mięśnio-powięzi.

Wskazania i przeciwwskazania

Co zyskasz:Rozluźnienie ciała i usunięcie napięćPozbycie się bólówRozciągnięcie mięśnio-powięzi

Czas trwania: ok 75 minut

Cena: 200zł

Masaż wykonuje: Bartosz Zadurski

Jeśli nie wiesz na jaki masaż się zdecydować, przeczytaj Poradnik jaki masaż wybrać?

Wykonujemy masaże lecznicze w jednostkach chorobowych.Sprawdź czym się różni masaż klasyczny od masażu powięziowego (Głebokiego).Zadzwoń i umów się teraz na masaż w Gdańsku: 507 503 222