Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

O nas

Naszą markę stworzyliśmy z pasji holistyczną pracą z ciałem. Od wielu lat pogłębiamy wiedzę i praktykę związaną z masażami.

Codzienna nauka i praca z ciałem poprzez masaże i warsztaty, organizację kursów w prowadzonym przez nas Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, a także jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem oraz Festiwalu Masażu i Manualnych Terapii, sprawia, że mamy możliwość wymiany doświadczeń i nieustannego pogłębiania naszej wiedzy od najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy.

Przeczytaj także: Jak pracujemy?

BARTOSZ ZADURSKI

Założyciel marki Holistic Massage.

Certyfikowany masażysta z uprawnieniami MEN, terapeuta strukturalnej pracy z ciałem, nauczyciel masażu i automasażu powięziowego, trener świadomej pracy z ciałem.

Od ponad 7 lat zajmuję się masażem i terapeutyczną pracą z ciałem. Prowadzę także warsztaty masażu i automasażu powięziowego oraz świadomej pracy z ciałem

W 2011 roku skończyłem kurs masażu o profilu rozszerzonym prowadzony przez Magdalenę Jokiel. Od tego czasu odbyłem m.in. Kursy Podstaw Strukturalnych i strategii strukturalnych prowadzone przez Wojciecha Cackowskiego, Integracji Strukturalnej prowadzone przez Johna Smitha (Australia), Zaawansowany kurs Integracji Strukturalnej prowadzony przez Toma Mayersa (USA), warsztaty Masażu Tkanek Głębokich ("Deep Tissue Massage", "Fluid Body Massage", "Balancing The Pelvis", "Czytanie ciała i planowanie i praca w serii spotkań terapeutycznych") u „ojca” tej metody Arta Riggsa (USA) oraz dwukrotnie u dr n.med. Marcina Wytrążka, kurs MER (Mięśniowo-Powięziowe Rozluźnianie Energetyczne) u boku byłego masażysty Osho i współtwórcy Osho Rebalancing - Satyarthi Peloquin (USA), Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego u Carol Manheim (USA), Terapii Czaszkowo-Krzyżowej u Grzegorza Kowalskiego, warsztaty masażu Zen prowadzone przez mnicha Hosho (Józefa Grobarczyka) oraz kilkadziesiąt innych (łącznie ponad 60).

Odbywałem i odbywam także wiele indywidualnych sesji dokształcających.

Lista odbytych szkoleń: certyfikaty

Do masażu podchodzę holistycznie, pracując z całym systemem. Uważam, że masaż jest formą terapii nie tylko fizycznej, ale także duchowej, gdyż co potwierdza nauka emocje i traumy zapamiętują się w ciele, powodując tzn bloki mięśniowo-powięziowe, dlatego powięziowa praca z ciałem po za pozbyciem się bólów i napięć, często przynosi zmiany emocjonalne i lepsze samopoczucie.

Od kilku lat praktykuję medytację, która ma także wpływ na moją pracę, dając wyciszenie, uważność i skupienie na osobie z którą pracuję.

Jestem założycielem, dyrektorem i nauczycielem w Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, który organizuje m.in. Festiwalu Masażu i Manualnych Terapii – największe wydarzenie masażowe w Polsce, a także jedyny swoim rodzaju Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem oraz kursy i warsztaty masażu i manualnych terapii.

Sesje które wykonuje:
– Sesje Strukturalnej Pracy z Ciałem
– Masaż Powięziowy Terapeutyczny

 

MARLENA RUTKOWSKA

Jestem certyfikowaną masażystką. Ukończyłam kurs masażu I i II stopnia oraz relaksacyjny kurs masażu powięziowego. Dodatkowo wciąż jestem na drodze aktywnego rozwoju w mojej dziedzinie.

Życie człowieka przepełnione jest stresem i ciągłym biegiem. W obecnych czasach ludziom trudno jest zrównoważyć wymagania, które stawia praca, społeczeństwo jak i rodzina, z potrzebą znalezienia czasu na swój odpoczynek i relaksacje. Napięcia w ciele mogą powodować wiele dyskomfortu a nawet bólu.

W swoim masażu staram się skupić na wyciszeniu i relaksacji klienta, skupiając się na tym by odpuściły jego wewnętrzne spięcia. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, starając się dotrzeć do korzeni problemu w ciele i rozwiązać go.

 

Sesje które wykonuje:
– Masaż Powięziowy Relaksacyjny