Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

O nas

Naszą markę stworzyliśmy z pasji holistyczną pracą z ciałem. Od wielu lat pogłębiamy wiedzę i praktykę związaną z masażami.

Codzienna nauka i praca z ciałem poprzez masaże i warsztaty, organizację kursów w prowadzonym przez nas Instytucie Holistycznej pracy z ciałem Zango, a także jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem oraz Festiwalu Masażu, sprawia, że mamy możliwość wymiany doświadczeń i nieustannego pogłębiania naszej wiedzy od najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy.

Przeczytaj także: Jak pracujemy?

Bartosz ZadurskiBARTOSZ ZADURSKI

Certyfikowany masażysta z uprawnieniami MEN, nauczyciel masażu i automasażu, trener świadomej pracy z ciałem.

Od ponad 7 lat zajmuję się masażem i terapeutyczną pracą z ciałem. Prowadzę także warsztaty masażu i pracy z ciałem oraz gram koncerty relaksacyjne.

W 2011 roku skończyłem kurs masażu o profilu rozszerzonym prowadzony przez Magdalenę Jokiel. Od tego czasu odbyłem m.in. Kursy Podstaw Strukturalnych prowadzone przez Wojciecha Cackowskiego, Integracji Strukturalnej prowadzone przez Johna Smitha (Australia), Zaawansowany kurs Integracji Strukturalnej prowadzony przez Toma Mayersa, warsztaty Masażu Tkanek Głębokich ("Deep Tissue Massage", "Fluid Body Massage", "Balancing The Pelvis") u „ojca” tej metody Arta Riggsa (USA) oraz dwukrotnie u dr n.med. Marcina Wytrążka, kurs MER (Mięśniowo-Powięziowe Rozluźnianie Energetyczne) u boku byłego masażysty Osho i współtwórcy Osho Rebalancing - Satyarthi Peloquin (USA), Rozluźniania Mięśniowo-Powięziowego u Carol Manheim (USA), warsztaty Taśm Anatomicznych (Anatomy Trains) Wojciecha Cackowskiego, warsztaty masażu Zen prowadzone przez mnicha Hosho (Józefa Grobarczyka), masażu Ajurwedyskiego „Abhyanga” prowadzone przez dr. M.S. Giriraj (w Indiach), Dotyk Motyla dr Evy Reich u Marty Targońskiej, Terapii Punktów Spustowych u dr Marcina Wytrążka, a także kurs Metody Neurostrukturalnej Integracji NST oraz kilkadziesiąt innych. Odbywałem także wiele indywidualnych sesji dokształcających.

Lista odbytych szkoleń: certyfikaty

Do masażu podchodzę holistycznie, pracując z całym systemem. Uważam, że masaż jest formą terapii nie tylko fizycznej, ale także duchowej, gdyż co potwierdza nauka emocje i traumy zapamiętują się w ciele, powodując tzn bloki mięśniowo-powięziowe, dlatego głęboka (niebolesna) praca z ciałem po za pozbyciem się bólów i napięć, często przynosi zmiany emocjonalne i lepsze samopoczucie.

Od kilku lat praktykuję medytację, która ma także wpływ na moją pracę, dając wyciszenie, uważność i skupienie na osobie z którą pracuję.

Jestem założycielem, dyrektorem i nauczycielem w Instytucie Holistycznej Pracy z Ciałem Zango, który organizuje m.in. Festiwalu Masażu – największe wydarzenie masażowe w Polsce, a także jedyny swoim rodzaju Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem oraz kursy i warsztaty masażu.

Masaże które wykonuje:
– Masaż Powięziowy Terapeutyczny
– Masaż Powięziowy Relaksacyjny