Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Masaże trójmiasto – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Przed wizytą

Naszą markę stworzyliśmy z pasji świadomą pracą z ciałem. Od wielu lat pogłębiamy wiedzę i praktykę związaną z masażami, zarówno będąc na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi jak i zagłębiając się w tradycyjne masaże holistyczne dalekiego wschodu.

Praktyka intuicyjnego dotyku i pracy z energią oraz rozwijania uważności poprzez medytacje przekłada się na naszą pracę, czego możesz doświadczyć na naszych sesjach.

Codzienna nauka i praca z ciałem poprzez masaże, indywidualne sesje i warsztaty, organizacja kursów w prowadzonym przez nas Instytucie Holistycznej pracy z ciałem Zango, a także jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Świadomej pracy z ciałem oraz największego wydarzenia masażowego w Polsce – Festiwalu Masażu, sprawia, że mamy możliwość wymiany doświadczeń i nieustannego uczenia się od najlepszych nauczycieli z kraju i za granicy.

 

Poznaj nas:

Bartosz ZadurskiBARTOSZ ZADURSKI

Certyfikowany masażysta z uprawnieniami MEN, trener świadomej pracy z ciałem. Praktyk BARS Access Consciousness®.

Od wielu lat interesuje się masażami i pracą z ciałem, przebyłem długą drogę rozwoju osobistego i duchowego uczęszczając na setki szkoleń, warsztatów i ceremonii. Następstwem wielu wydarzeń w moim życiu zacząłem dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz wykonywać masaże i terapeutyczną pracę z ciałem.

W 2011 roku skończyłem kurs masażu I stopnia o profilu rozszerzonym prowadzony przez Magdalenę Jokiel. Od tego czasu odbyłem m.in. warsztaty masażu Zen prowadzone przez mnicha Hosho (Józefa Grobarczyka), masażu Ajurwedyskiego „Abhyanga” prowadzone przez dr. M.S. Giriraj (w Indiach), Access Bars® u Magdaleny Żesławskiej, Dotyk Motyla dr Evy Reich u Marty Targońskiej, masażu Tantrycznego prowadzonego przez Zenona Deche Dorje oraz Masażu Tkanek Głębokich. Odbyłem także wiele sesji dokształcających.

Do masażu podchodzę holistycznie, pracując nie tylko z ciałem, ale także na głębszych poziomach energii. Uważam, że masaż jest formą terapii nie tylko fizycznej, ale także duchowej.

Jestem także organizatorem Festiwalu Masażu – największego wydarzenia masażowego w Polsce, a także Festiwalu Świadomej pracy z ciałem oraz innych wydarzeń związanych z masażami i pracą z ciałem. Prowadzę także sesje Powięziowej Jogi Jin oraz tworzę społeczność AcroYogi w trójmieście organizując praktykę, zajęcia i warsztaty.

Pracuję wyłącznie na naturalnych olejach, odpowiednich także dla wrażliwej skóry.

Najważniejsze dla mnie wartości:

  • Miłość
  • Szacunek
  • Akceptacja

 

Masaże które wykonuje:
Masaż autorski
Masaż relaksacyjny
Masaż „rozbrajający”
Masaż Abhyanga (Ajurwedyjski)
Masaż Zen
Masaż Głęboki
Sesje Access Bars®

 

Anna SwajdaANNA SWAJDA

Certyfikowana masażystka z uprawnieniami.

Ukończyłam licencjat na kierunku fizjoterapia w Gdańskiej Wyższej Szkole Zarządzania oraz studia magisterskie na wydziale Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalizacją Wellness i SPA. Swoje wykształcenie wzbogaciłam o kursy masażu funkcjonalnego, Lomi Lomi Nui, Access Bars®,  Dotyk Motyla dr Evy Reich. Interesuję się wewnętrznym rozwojem duchowym i osobistym, dlatego też praktykuję medytację. Poza pracą uwielbiam podróżować i poznawać ludzi. Najważniejsze dla mnie jest indywidualne i kompleksowe podejście do klienta.

Pracuję wyłącznie na naturalnych olejach, odpowiednich także dla wrażliwej skóry.

Najważniejsze dla mnie wartości:

  • Szacunek
  • Zrozumienie
  • Miłość

 

Masaże które wykonuje:
Masaż Lomi Lomi Nui
Masaż relaksacyjny
Masaż terapeutyczny
Sesje Access Bars®